Rozkład jazdy

 

Zapraszamy do korzystania z nowej   aplikacji    informującej o rzeczywistych odjazdach autobusów.

plakat

 

SULECHÓW – ZIELONA GÓRA ważny od 02.09.2019 r.pdf

Obowiązuje  od  02.09.2019 r. 

Sulechów – ul. PCK
5:53F, 6:23F, 6:53F,   ,7:23F, 7:53F6,  8:53F6,   9:23F, 9:53F6,  10:53F, 11:53F,   12:53F6, 13:23F, 13:53F6, 14:23F, 14:53F6, 15:24F, 15:53F6, 16:23F, 16:53F6, 17:23F, 17:53F,  18:53F,   20:23F, 20:55F,
Sulechów – ul. Wielkopolska (taxi)
5:54F,  6:24F, 6:54F, 7:07F, 7:24F, 7:54F6,  8:54F6, 9:216, 9:24F, 9:54F6,  10:50F, 10:54F,  11:466, 11:54F,    12:54F6, 13:10F, 13:24F, 13:54F6, 14:106, 14:24F, 14:54F6, 15:26F,  15:54F6, 16:24F,  16:54F6, 17:24F, 17:54F,  18:43F, 18:54F,   20:24F,  20:58F,
Sulechów – ul. 31 stycznia
5:56F, 6:26F, 6:56F, 7:09F, 7:26F, 7:56F6,  8:56F6,  9:236  ,9:26F,   9:56F6,  10:52F, 10:56F, 11:486, 11:56F,  12:56F6, 13:12F, 13:26F, 13:56F6, 14:126, 14:26F, 14:56F6, 15:28F,  15:56F6, 16:26F,  16:56F6, 17:26F, 17:56F,  18:45F, 18:56F,  20:26F,  20:59F,
Sulechów – ul. Okrężna
6:00F,  6:30F, 7:00F, 7:10F, 7:30F, 8:00F69:00F6, 9:256, 9:30F, 10:00F6,  10:53F, 11:00F, , 11:516,  12:00F, 13:00F6, 13:15F, 13:30F, 14:00F6, 14:156, 14:30F, 15:00F6, 15:30F,  16:00F6, 16:30F,  17:00F6, 17:30F, 18:00F,  18:54F, 19:00F,   20:30F, 21:00F,
Sulechów – WSAP (kościół)
6:02F,  6:32F, 7:02F, 7:12F, 7:32F, 8:02F6, 9:02F6, 9:276, 9:32F, 10:02F6,  10:55F, 11:02F, 11:536, 12:02F,   13:02F6, 13:17F, 13:32F, 14:02F6, 14:176, 14:32F, 15:02F6, 15:32F,  16:02F6, 16:32F,  17:02F6, 17:32F, 18:02F,  18:56F, 19:02F,   20:32F,  21:02F,
Zielona Góra – ul. Sulechowska
6:20F,  6:50F, 7:20F, 7:30F, 7:50F, 8:20F6,  9:20F6, 9:456, 9:50F, 10:20F6 ,  11:15F, 11:20F,  12:116, 12:20F, 13:20F6, 13:30F, 13:50F, 14:20F6, 14:356, 14:50F, 15:20F6,  15:50F, 16:20F6, 16:50F, 17:20F6,  17:50F, 18:20F,  19:15F, 19:20F,   20:50F,  21:20F,
Zielona Góra –   przy   Placu  Kolejarza    obok  przychodni  MEDKOL
6:28F,  6:58F, 7:28F, 7:35F, 7:58F, 8:28F6, 9:28F6, 9:526, 9:58F, 10:28F6,  11:20F, 11:28F, , 12:166,  12:28F, 13:28F6, 13:35F, 13:58F, 14:28F6, 14:406, 14:58F, 15:28F6,  15:58F, 16:28F6, 16:58F,  17:28F6, 17:58F, 18:28F,  19:20F, 19:28F,   20:58F, 21:28F,
Legenda:

F – kursuje w dni robocze
6 – kursuje w soboty

ZIELONA GÓRA — SULECHÓW ważny od 02.09.2019 r.pdf

Obowiązuje  od  02.09.2019 r. 

 

 
Zielona Góra –  PRZYSTANEK     –  przy   Placu  Kolejarza   obok  przychodni   MEDKOL  )   
5:30F, 6:00F, 6:30F,  7:00F6, 7:30F, 7:45F6,  8:30F6, 9:00F, 9:30F6,  10:156, 10:30F,, 11:30F6, 11:45F, 12:206, 12:30F, 13:00F, 13:30F6, 13:50F, 14:00F, 14:30F6,  15:00F6, 15:30F6, 16:00F, 16:30F, 17:00F, 17:30F, , 18:30F,  19:30F, 20:00F,
Zielona Góra – ul. Sulechowska, basen   
 5:35F, 6:05F, 6:35F, 7:05F6, 7:35F, 7:50F6,  8:35F6, 9:05F,  9:35F6,  10:206, 10:35F,  11:35F6, 11:50F,  12:256, 12:35F, 13:05F, 13:35F6, 13:55F, 14:05F, 14:35F6,  15:05F6, 15:35F6, 16:05F, 16:35F, 17:05F, 17:35F,  18:35F,  19:35F, 20:05F,
Sulechów – WSAP, kościół
 5:52F, 6:22F, 6:52F,  7:22F6, 7:52F, 8:06F6, 8:52F6, 9:22F,  9:52F6,  10:356, 10:52F,  11:52F6, 12:08F,  12:406, 12:52F, 13:22F, 13:52F6, 14:13F, 14:22F, 14:52F6,  15:22F6, 15:52F6, 16:22F, 16:52F,  17:22F, 17:52F,  18:52F,  19:52F, 20:22F,
Sulechów – ul. PCK
 5:53F, 6:23F, 6:53F,  7:23F6, 7:53F, 8:07F6, 8:53F6, 9:23F,  9:53F6, 10:366, 10:53F,  11:53F6, 12:09F,  12:426, 12:53F, 13:23F, 13:53F6, 14:15F, 14:23F, 14:53F6,  15:23F6, 15:53F6, 16:23F, 16:53F,  17:23F, 17:53F,  18:53F,  19:53F, 20:23F,
Sulechów – ul. Wielkopolska, taxi
5:54F, 6:24F, 6:54F,  7:24F6, 7:54F, 8:08F6,  8:54F6, 9:24F, 9:54F6,  10:386, 10:54F,  11:54F6, 12:11F,  12:436, 12:54F, 13:24F, 13:54F6, 14:17F, 14:24F, 14:54F6,  15:24F6, 15:54F6, 16:24F, 16:54F,  17:24F, 17:54F,  18:54F,  19:54F, 20:24F,
Sulechów – ul. 31 Stycznia
5:56F, 6:26F, 6:56F,  7:26F6, 7:56F, 8:09F6,  8:56F6, 9:26F,  9:56F6,  10:396, 10:56F,  11:56F6, 12:14F,, 12:446, 12:56F, 13:26F, 13:56F6, 14:19F, 14:26F, 14:56F6,  15:26F6, 15:56F6, 16:26F, 16:56F,  17:26F, 17:56F,  18:56F,   19:56F, 20:26F,
Sulechów – ul. Okrężna
 6:00F, 6:30F, 7:00F,  7:30F6, 8:00F, 8:10F6,  9:00F6, 9:30F, 10:00F6,  10:406, 11:00F,  12:00F6, 12:16F,  12:456, 13:00F, 13:30F, 14:00F6, 14:20F, 14:30F, 15:00F6,  15:30F6, 16:00F6, 16:30F, 17:00F, 17:30F,  18:00F,  19:00F,  20:00F, 20:30F,
Legenda:

F – kursuje w dni robocze
6 – kursuje w soboty

Podmokle Małe – BABIMOST – ZIELONA GÓRA ważny od 02.09.2019pdf

Obowiązuje  od  02.09.2019 r. 

Podmokle Małe
6:35F, 16:10F
Podmokle Wielkie
6:38F, 16:15F
Zdzisław
6:41F, 16:20F
Babimost – ul. Wolsztyńska
6:45F, , 9:00F6P, 10:25F, 11:266, 12:40F, 13:456, 15:00F, 16:25F6, 18:10F, 20:25F
 Nowe Kramsko   
 6:52F,  9:07F6P, 10:32F, 11:336, 12:47F, 13:576, 15:07F, 16:33F6, 18:17F, 20:32F
 Kolesin
 6:54F,  9:10F6P, 10:35F, 11:356, 12:52F, 13:596, 15:12F, 16:39F6, 18:20F, 20:35F
Klępsk
 6:58F,  9:15F6P, 10:40F, 11:396, 12:58F, 14:036, 15:18F, 16:41F6, 18:33F, 20:48F
Sulechów – Al. Wielkopolska (taxi)
 7:07F,  9:21F6P, 10:50F, 11:466, 13:10F, 14:106, 15:24F, 16:54F6, 18:43F, 20:58F
Sulechów – ul. 31 Stycznia
 7:09F,  9:23F6P, 10:52F, 11:486, 13:12F, 14:126, 15:26F, 16:58F6, 18:52F, 20:59F
Sulechów – ul. Okrężna
7:10F,  9:25F6P, 10:53F, 11:516, 13:15F, 14:156, 15:30FP, 17:00F6P, 18:54F, 21:00F
Sulechów – ul. Odrzańska (kościół)
 7:12F,  9:276, 10:54F, 11:536, 13:17F, 14:176, 15:42F, 17:02F6, 18:56F, 21:02F
Zielona Góra – ul. Sulechowska
 7:30F, 9:456, 11:15F, 12:116, 13:30F, 14:356, 16:06F, 17:20F6, 19:15F, 21:20F
Zielona Góra –  PRZYSTANEK   przy   PLACU   KOLEJARZA   OBOK     PRZYCHODNI   MEDKOL  ) 
7:35F, 9:526,  11:20F, 12:166, 13:35F, 14:406, 16:10F, 17:27F6, 19:20F, 21:25F
Legenda:

F – kursuje w dni robocze
6 – kursuje w soboty

P- przesiadka  do linii Sulechów – Zielona Góra

ZIELONA GÓRA – BABIMOST – Podmokle Małe ważny od 02.09.2019pdf

 

Obowiązuje  od  02.09.2019 r. 

Zielona Góra –  PRZYSTANEK    przy    PLACU    KOLEJARZA       PRZY    PRZYCHODNI  MEDKOL 
  5:30F,   7:45F6, 9:00FK, 10:156, 11:45F, 12:206, 13:50F, 15:00FK6, 16:30FK, 19:30F
Zielona Góra – ul. Sulechowska
 5:35F, , 7:50F6, 9:05FK, 10:206, 11:50F, 12:256, 13:55F, 15:05FK6, 16:35FK, 19:35F
Sulechów – ul. Odrzańska (kościół)
 5:45F, , 8:06F6, 9:20FK, 10:356, 12:08F, 12:406, 14:13F, 15:22FK6, 16:53FK, 19:52F
Sulechów – ul. PCK (LIDL)
 5:46F,  8:07F6, 9:21FK, 10:366, 12:09F, 12:426, 14:15F, 15:23FK6, 16:55FK, 19:53F
Sulechów – Al. Wielkopolska (taxi)
5:48F,  8:08F6, 9:23FK, 10:386, 12:11F, 12:436, 14:17F, 15:24FK6, 16:57FK, 19:54F
Sulechów – ul. 31 Stycznia
 5:49F,  8:09F6, 9:25FK, 10:396, 12:14F, 12:436, 14:19F, 15:26FK6, 16:59FK, 19:56F
Sulechówul. Okrężna
5:50F8:10F6, 9:45F, 10:406, 12:16F, 12:456, 14:20F, 15:30F6, 17:00F, 20:00F
Klępsk
 6:02F,  8:22F6, 9:52F, 10:526, 12:22F, 12:576, 14:27F, 15:37F6, 17:09F, 20:08F
Kolesin
6:16F,  8:27F6, 10:06F, 10:576, 12:26F, 13:016, 14:30F, 15:41F6, 17:15F, 20:12F
Nowe Kramsko 
6:16F, 8:28F6, 10:09F, 10:586, 12:28F, 13:036, 14:35F, 15:43F6, 17:23F, 20:15F
Babimost – ul. Wolsztyńska
6:25F, 8:35F6, 10:16F, 11:056, 12:35F, 13:106, 14:45F, 15:50F6, 17:30F, 20:25F
Zdzisław
6:29F, 15:54F
Podmokle Wielkie
6:33F, 15:57F
Podmokle Małe
6:31F, 16:00F
Legenda:

F – kursuje w dni robocze
6 – kursuje w soboty

K  -Przesiadka w Sulechowie