Rozkład jazdy

 

Zapraszamy do korzystania z nowej   aplikacji    informującej o rzeczywistych odjazdach autobusów.

plakat

 

Zielona Góra – Sulechów – Babimost – Podmokle Małepdf

Obowiązuje  od  01.10.2017 r. 

Zielona Góra – ul. Batorego
4:45F, 5:25F, 6:45F, 7:4067, 9:10F, 10:1067, 11:40F, 12:1567, 13:45F, 14:55F67, 16:25F, 19:25F
Zielona Góra – ul. Bema
4:50F,     5:30F,    6:50F, 7:4567, 9:15F, 10:1567, 11:45F, 12:2067, 13:50F, 15:00F67, 16:30F, 19:30F
Zielona Góra – ul. Sulechowska
4:55F, 5:35F, 6:55F, 7:5067, 9:20F, 10:2067, 11:50F, 12:2567, 13:55F, 15:05F67, 16:35F, 19:35F
Sulechów – ul. Odrzańska (kościół)
5:11F, 5:45F, 7:10F, 8:0667, 9:38F, 10:3567, 12:08F, 12:4067, 14:13F, 15:22F67, 16:53F, 19:52F
Sulechów – ul. PCK (LIDL)
5:12F, 5:46F, 7:11F, 8:0767, 9:39F, 10:3667, 12:09F, 12:4267, 14:15F, 15:23F67, 16:55F, 19:53F
Sulechów – Al. Wielkopolska (taxi)
5:13F, 5:48F, 7:13F, 8:0867, 9:41F, 10:3867, 12:11F, 12:4367, 14:17F, 15:24F67, 16:57F, 19:54F
Sulechów – ul. 31 Stycznia
5:14F, 5:49F, 7:15F, 8:0967, 9:43F, 10:3967, 12:14F, 12:4367, 14:19F, 15:26F67, 16:59F, 19:56F
Sulechów – ul. Okrężna
5:15F, 5:50F, 7:17F, 8:1067, 9:45F, 10:4067, 12:16F, 12:4567, 14:20F, 15:30F67, 17:00F, 20:00F
Klępsk
5:27F, 6:02F, 7:24F, 8:2267, 9:52F, 10:5267, 12:22F, 12:5767, 14:27F, 15:37F67, 17:09F, 20:08F
Kolesin
5:32F, 6:16F, 7:29F, 8:2767, 10:06F, 10:5767, 12:26F, 13:0167, 14:30F, 15:41F67, 17:15F, 20:12F
Nowe Kramsko 
5:33F, 6:19F, 7:30F, 8:2867, 10:09F, 10:5867, 12:28F, 13:0367, 14:35F, 15:43F67, 17:23F, 20:15F
Babimost – ul. Wolsztyńska
5:40F, 6:25F, 7:37F, 8:3567, 10:16F, 11:0567, 12:35F, 13:1067, 14:45F, 15:50F67, 17:30F, 20:25F
Zdzisław
6:29F, 15:54F
Podmokle Wielkie
6:33F, 15:57F
Podmokle Małe
6:31F, 16:00F
Legenda:

F – kursuje w dni robocze
6 – kursuje w soboty
7 – kursuje w niedziele

 

Podmokle Małe – Babimost – Sulechów – Zielona Górapdf

Obowiązuje  od  01.10.2017 r. 

Podmokle Małe
6:35F, 16:10F
Podmokle Wielkie
6:38F, 16:15F
Zdzisław
6:41F, 16:20F
Babimost – ul. Wolsztyńska
5:50F, 6:45F, 7:39F, 9:1567, 10:25F, 11:2667, 12:40F, 13:4567, 15:10F, 16:25F67, 18:10F, 20:25F
 Nowe Kramsko   
5:57F, 6:52F, 7:46F, 9:2267, 10:32F, 11:3367, 12:47F, 13:5767, 15:17F, 16:33F67, 18:17F, 20:32F
 Kolesin
5:59F, 6:54F, 7:49F, 9:2467, 10:35F, 11:3567, 12:52F, 13:5967, 15:22F, 16:39F67, 18:20F, 20:35F
Klępsk
6:03F, 6:58F, 8:03F, 9:2867, 10:40F, 11:3967, 12:58F, 14:0367, 15:28F, 16:41F67, 18:33F, 20:48F
Sulechów – Al. Wielkopolska (taxi)
6:12F, 7:07F, 8:10F, 9:3567, 10:50F, 11:4667, 13:10F, 14:1067, 15:36F, 16:54F67, 18:43F, 20:58F
Sulechów – ul. 31 Stycznia
6:13F, 7:09F, 8:12F, 9:3767, 10:52F, 11:4867, 13:12F, 14:1267, 15:38F, 16:58F67, 18:52F, 20:59F
Sulechów – ul. Okrężna
6:15F, 7:10F, 8:15F, 9:4067, 10:53F, 11:5167, 13:15F, 14:1567, 15:40F, 17:00F67, 18:54F, 21:00F
Sulechów – ul. Odrzańska (kościół)
6:17F, 7:12F, 8:17F, 9:4267, 10:54F, 11:5367, 13:17F, 14:1767, 15:42F, 17:02F67, 18:56F, 21:02F
Zielona Góra – ul. Sulechowska
6:31F, 7:30F, 8:35F, 10:0067, 11:15F, 12:1167, 13:30F, 14:3567, 16:06F, 17:20F67, 19:15F, 21:20F
Zielona Góra – ul. Batorego
6:35F, 7:32F, 8:37F, 10:0267, 11:17F, 12:1467, 13:32F, 14:3767, 16:08F, 17:25F67, 19:17F, 21:22F
Zielona Góra – ul. Bema
6:40F, 7:35F, 8:40F, 10:0567, 11:20F, 12:1667, 13:35F, 14:4067, 16:10F, 17:27F67, 19:20F, 21:25F
Legenda:

F – kursuje w dni robocze
6 – kursuje w soboty
7 – kursuje w niedziele

 

Zielona Góra – Sulechówpdf

 Obowiązuje  od  01.10.2017 r. 

 

Zielona Góra – ul. Batorego
4:45F, 5:25F, 5:55F, 6:25F, 6:45F, 6:55F6, 7:25F, 7:4067, 7:55F, 8:25F6, 8:55F, 9:10F, 9:25F6, 9:55F, 10:1067, 10:25F, 10:55F, 11:256, 11:40F, 11:55F, 12:1567, 12:25F, 12:55F, 13:25F6, 13:45F, 13:55F, 14:25F6,  14:55F67, 15:25F6, 15:55F, 16:25F,  16:55F, 17:25F, 17:55F, 18:25F, 18:55F, 19:25F, 19:55F,  20:55F
Zielona Góra – ul. Bema
4:50F, 5:30F, 6:00F, 6:30F, 6:50F, 7:00F6, 7:30F, 7:4567, 8:00F, 8:30F6, 9:00F, 9:15F, 9:30F6, 10:00F, 10:1567, 10:30F, 11:00F, 11:306, 11:45F, 12:00F, 12:2067, 12:30F, 13:00F, 13:30F6, 13:50F, 14:00F, 14:30F6,  15:00F67, 15:30F6, 16:00F, 16:30F17:00F, 17:30F, 18:00F, 18:30F, 19:00F19:30F, 20:00F,  21:00F
Zielona Góra – ul. Sulechowska, basen
4:55F, 5:35F, 6:05F, 6:35F, 6:55F, 7:05F6, 7:35F, 7:5067, 8:05F, 8:35F6, 9:05F, 9:20F, 9:35F6, 10:05F, 10:2067, 10:35F, 11:05F, 11:356, 11:50F, 12:05F, 12:2567, 12:35F, 13:05F, 13:35F6, 13:55F, 14:05F, 14:35F6,  15:05F67, 15:35F6, 16:05F, 16:35F, 17:05F, 17:35F, 18:05F, 18:35F, 19:05F, 19:35F, 20:05F,  21:05F
Sulechów – WSAP, kościół
5:11F, 5:52F, 6:22F, 6:52F, 7:10F, 7:22F6, 7:52F, 8:0667, 8:22F, 8:52F6, 9:22F, 9:38F, 9:52F6, 10:22F, 10:3567, 10:52F, 11:22F, 11:526, 12:08F, 12:22F, 12:4067, 12:52F, 13:22F, 13:52F6, 14:13F, 14:22F, 14:52F6,  15:22F67, 15:52F6, 16:22F, 16:52F,  17:22F, 17:52F, 18:22F, 18:52F, 19:22F,  19:52F, 20:22F,  21:20F
Sulechów – ul. PCK
5:12F, 5:53F, 6:23F, 6:53F, 7:11F, 7:23F6, 7:53F, 8:0767, 8:23F, 8:53F6, 9:23F, 9:39F, 9:53F6, 10:23F, 10:3667, 10:53F, 11:23F, 11:536, 12:09F, 12:23F, 12:4267, 12:53F, 13:23F, 13:53F6, 14:15F, 14:23F, 14:53F6,  15:23F67, 15:53F6, 16:23F, 16:53F,  17:23F, 17:53F, 18:23F, 18:53F, 19:23F, 19:53F, 20:23F, 21:21F
Sulechów – ul. Wielkopolska, taxi
5:13F, 5:54F, 6:24F, 6:54F, 7:13F, 7:24F6, 7:54F, 8:0867, 8:24F, 8:54F6, 9:24F, 9:41F, 9:54F6, 10:24F, 10:3867, 10:54F, 11:24F, 11:546, 12:11F, 12:24F, 12:4367, 12:54F, 13:24F, 13:54F6, 14:17F, 14:24F, 14:54F6,  15:24F67, 15:54F6, 16:24F, 16:54F,  17:24F, 17:54F, 18:24F, 18:54F, 19:24F, 19:54F, 20:24F, 21:23F
Sulechów – ul. 31 Stycznia
5:14F, 5:56F, 6:26F, 6:56F, 7:15F, 7:26F6, 7:56F, 8:0967, 8:26F, 8:56F6, 9:26F, 9:43F, 9:56F6, 10:26F, 10:3967, 10:56F, 11:26F, 11:566, 12:14F, 12:26F, 12:4467, 12:56F, 13:26F, 13:56F6, 14:19F, 14:26F, 14:56F6,  15:26F67, 15:56F6, 16:26F, 16:56F,  17:26F, 17:56F, 18:26F, 18:56F, 19:26F,  19:56F, 20:26F,  21:24F
Sulechów – ul. Okrężna
5:15F, 6:00F, 6:30F, 7:00F, 7:17F, 7:30F6, 8:00F, 8:1067, 8:30F, 9:00F6, 9:30F, 9:45F, 10:00F6, 10:30F, 10:4067, 11:00F, 11:30F, 12:006, 12:16F, 12:30F, 12:4567, 13:00F, 13:30F, 14:00F6, 14:20F, 14:30F, 15:00F6,  15:30F67, 16:00F6, 16:30F, 17:00F, 17:30F,  18:00F, 18:30F, 19:00F, 19:30F,  20:00F, 20:30F,  21:25F
Legenda:

F – kursuje w dni robocze
6 – kursuje w soboty
7 – kursuje w niedziele

Sulechów – Zielona Górapdf

Obowiązuje  od  01.10.2017 r. 

Sulechów – ul. PCK
5:53F, 6:23F, 6:53F, 7:23F, 7:53F6, 8:23F, 8:53F6, 9:23F, 9:53F6, 10:23F, 10:53F, 11:23F,  12:23F, 12:53F6, 13:23F, 13:53F6, 14:23F, 14:53F6, 15:34F, 15:53F6, 16:23F, 16:53F67, 17:23F, 17:53F, 18:23F, 18:53F, 19:23F,  20:23F, 20:53F, 21:21F
Sulechów – ul. Wielkopolska (taxi)
5:54F, 6:12F, 6:24F, 6:54F, 7:07F, 7:24F, 7:54F6, 8:10F, 8:24F, 8:54F6, 9:24F, 9:3567, 9:54F, 10:24F, 10:50F, 10:54F6, 11:24F, 11:4667,  12:24F, 12:54F6, 13:10F, 13:24F, 13:54F6, 14:1067, 14:24F, 14:54F6, 15:36F,  15:54F6, 16:24F,  16:54F67, 17:24F, 17:54F, 18:24F, 18:43F, 18:54F, 19:24F,  20:24F,  20:58F, 21:23F
Sulechów – ul. 31 stycznia
5:56F, 6:13F, 6:26F, 6:56F, 7:09F, 7:26F, 7:56F6, 8:12F, 8:26F, 8:56F6, 9:26F, 9:3767, 9:56F6, 10:26F, 10:52F, 10:56F, 11:26F, 11:4867, 12:26F, 12:56F6, 13:12F, 13:26F, 13:56F6, 14:1267, 14:26F, 14:56F6, 15:38F,  15:56F6, 16:26F,  16:56F67, 17:26F, 17:56F, 18:26F, 18:45F, 18:56F, 19:26F, 20:26F,  20:59F, 21:24F
Sulechów – ul. Okrężna
6:00F, 6:15F, 6:30F, 7:00F, 7:10F, 7:30F, 8:00F6, 8:15F, 8:30F, 9:00F6, 9:30F, 9:4067, 10:00F6, 10:30F, 10:53F, 11:00F, 11:30F, 11:5167,  12:30F, 13:00F6, 13:15F, 13:30F, 14:00F6, 14:1567, 14:30F, 15:00F6, 15:40F,  16:00F6, 16:30F,  17:00F67, 17:30F, 18:00F, 18:30F, 18:54F, 19:00F, 19:30F,  20:30F, 21:00F,  21:30F 
Sulechów – WSAP (kościół)
6:02F, 6:17F, 6:32F, 7:02F, 7:12F, 7:32F, 8:02F6, 8:17F, 8:32F, 9:02F6, 9:32F, 9:4267, 10:02F6, 10:32F, 10:55F, 11:02F, 11:32F, 11:5367,  12:32F, 13:02F6, 13:17F, 13:32F, 14:02F6, 14:1767, 14:32F, 15:02F6, 15:42F,  16:02F6, 16:32F,  17:02F67, 17:32F, 18:02F, 18:32F, 18:56F, 19:02F, 19:32F,  20:32F,  21:02F, 21:32F
Zielona Góra – ul. Sulechowska
6:20F, 6:31F, 6:50F, 7:20F, 7:30F, 7:50F, 8:20F6, 8:35F, 8:50F, 9:20F6, 9:50F, 10:0067, 10:20F6 , 10:50F, 11:15F, 11:20F, 11:50 F, 12:1167, 12:50F, 13:20F6, 13:30F, 13:50F, 14:20F6, 14:3567, 14:50F, 15:20F6,  16:06F, 16:20F6, 16:50F, 17:20F67,  17:50F, 18:20F, 18:50F, 19:15F, 19:20F, 19:50F,  20:50F,  21:20F, 21:50F
Zielona Góra – ul. Batorego
6:25F, 6:35F, 6:55F, 7:25F, 7:32F, 7:55F, 8:25F6, 8:37F, 8:55F, 9:25F6, 9:55F, 10:0267, 10:25F6, 10:55F, 11:17F, 11:25F, 11:55F, 12:1467,  12:55F, 13:25F6, 13:32F, 13:55F, 14:25F6, 14:3767, 14:55F, 15:25F6,  16:08F, 16:25F6, 16:55F,  17:25F67, 17:55F, 18:25F, 18:55F, 19:17F, 19:25F, 19:55F,  20:55F, 21:22F, 21:52F
Zielona Góra – ul. Bema
6:28F, 6:40F, 6:58F, 7:28F, 7:35F, 7:58F, 8:28F6, 8:40F, 8:58F, 9:28F6, 9:58F, 10:0567, 10:28F6, 10:58F, 11:20F, 11:28F, 11:58 F, 12:1667,  12:58F, 13:28F6, 13:35F, 13:58F, 14:28F6, 14:4067, 14:58F, 15:28F6,  16:10F, 16:28F6, 16:58F,  17:28F67, 17:58F, 18:28F, 18:58F, 19:20F, 19:28F, 19:58F,  20:58F, 21:28F,  21:55F
Legenda:

F – kursuje w dni robocze
6 – kursuje w soboty
7 – kursuje w niedziele