Rozkład jazdy

 

 

Zapraszamy do korzystania z nowej   aplikacji    informującej o rzeczywistych odjazdach autobusów.

plakat

  

SULECHÓW – ZIELONA GÓRA FERIE ZIMOWE 2023pdf

Rozkład obowiązuje         OD     30.01.2023   do  12.02.2023  

Sulechów – ul. PCK
5:53F,   ,    6:53F, 7:53F,    9:23F, 9:53F,  10:53F, 11:53F,    13:10F,  13:53F ,  14:53F,   15:53F,  16:53F,  17:53F,    18:53F, 20:23F,
Sulechów – ul. Wielkopolska (taxi)
5:54F,  6:55F,  7:54F,  9:24F, 9:54F,   10:54F,   11:54F,     13:10F,   13:54F,  14:54F,  15:54F,  16:54F,  17:54F,   18:54F,   20:24F,  
Sulechów – ul. 31 stycznia
5:56F,      6:57F, 7:56F,  ,9:26F,   9:56F,  10:56F,  11:56F, 13:12F,  13:56F,  14:56F,   15:56F,  16:56F, 17:56F,   18:56F,  20:26F,  
Sulechów – ul. Okrężna
6:00F,     , 7:00F,  8:00F,  9:30F10:00F,  11:00F,   12:00F,  13:15F,  14:00F,  15:00F,  16:00F,  17:00F18:00F,   19:00F,   20:30F,
Sulechów – WSAP (kościół)
6:02F,   7:02F,  8:02F,  9:32F, 10:02F,   11:02F,  12:02F,    13:17F,  14:02F, 15:02F,   16:02F,  17:02F,  18:02F,   19:02F,   20:32F,

Kursuje :

F      –  w  dni  robocze    od  poniedziałku do piątku .

ZIELONA GÓRA – SULECHÓW FERIE ZIMOWE 2023pdf

Rozkład obowiązuje         od   30.01.2023 r.   do  12.02.2023    

 

Zielona Góra –  PRZYSTANEK     –  przy   Placu  Kolejarza   obok  przychodni   MEDKOL  )   
5:30F,  6:30F,     , 7:45F,   9:00F,  10:30F, 11:30F, 11:45F,  13:00F,  14:30F,   15:30F,  16:00F,  16:30F,  17:30F,   18:30F,   20:00F,
Zielona Góra – ul. Sulechowska, basen   CRS 
 5:35F, 6:35F,     7:50F,  9:05F,  10:35F,  11:35F, 11:50F,   13:05F, 14:35F,  15:35F, 16:05F, 16:35F, 17:35F  18:35F,   20:05F,
Legenda:

F – kursuje w dni robocze

BABIMOST – ZIELONA GÓRA FERIE ZIMOWE 2023pdf

Rozkład obowiązuje  od   30.01.2023 r.     do  12.02.2023 r. 

 

Babimost – ul. Wolsztyńska
6:30F, , 9:00F,  12:40F,   18:10F,
 Nowe Kramsko   
 6:37F,    9:07F,    12:47F,    18:17F,
 Kolesin
 6:39F,  9:10F,  12:52F,     18:20F,
Klępsk
 6:44F,     9:15F    ,  12:58F,       18:33F,
Sulechów – Al. Wielkopolska (taxi)
 6:55F,      9:21F,     13:10F,         18:43F,
Sulechów – ul. 31 Stycznia
 6;57F,      9:23F  ,    13:12F,       18:52F,
Sulechów – ul. Okrężna
7:00F,     9:25F,     13:15F,        18:54F,
Sulechów – ul. Odrzańska (kościół)
 7:02F,      9:27F,      13:17F,        18:56F,
Zielona Góra –  PRZYSTANEK   przy   PLACU   KOLEJARZA   OBOK     PRZYCHODNI   MEDKOL  ) 
7:22F, 9:52F,   13:35F,  19:20F,
Legenda:

F – kursuje w dni robocze

 

ZIELONA GÓRA – BABIMOST FERIE ZIMOWE 2023pdf

Rozkład obowiązuje      30.01.2023   r.   do  12.02.2023 r.  

 

Zielona Góra –  PRZYSTANEK    przy    PLACU    KOLEJARZA       PRZY    PRZYCHODNI  MEDKOL 
  5:15F,   7:45F, , 11:45F,  16:30F
Sulechówul. PCK   (LIDL) 
5:31F8:07F,  12:09F,   16:56F
Sulechówul. Okrężna
5:35F8:10F,  12:16F,   17:00F
Klępsk
 5:48F,  8:22F,  12:22F,  17:09F,
Kolesin
6:01F,  8:27F,  12:26F,  17:15F,
Nowe Kramsko 
6:04F, 8:28F, , 12:28F,  17:23F,
Babimost – ul. Wolsztyńska
6:10F, 8:35F,  12:35F,   17:30F,
Legenda:

F – kursuje w dni robocze    od  poniedziałku  do  piątku