Zielona Góra – Sulechów – Babimost (Wakacje 2019 : 01.07 – 31.08.2019 )

Rozkład obowiązuje od

1 lipca do 31   sierpnia   2019 roku.

 

Zielona Góra –  PRZYSTANEK    przy    PLACU    KOLEJARZA       PRZY    PRZYCHODNI  MEDKOL 
  5:30F,   7:45F6, 8:30FP, 10:156, 11:45F, 12:206, 13:50F, 15:00FP6, 16:30FP, 19:30F
Zielona Góra – ul. Sulechowska
 5:35F, , 7:50F6, 8:35FP, 10:206, 11:50F, 12:256, 13:55F, 15:05FP6, 16:35FP, 19:35F
Sulechów – ul. Odrzańska (kościół)
 5:45F, , 8:06F6, 8:55FP, 10:356, 12:08F, 12:406, 14:13F, 15:22FP6, 16:53FP, 19:52F
Sulechów – ul. PCK (LIDL)
 5:46F,  8:07F6, 9:39FP, 10:366, 12:09F, 12:426, 14:15F, 15:23FP6, 16:55FP, 19:53F
Sulechów – Al. Wielkopolska (taxi)
5:48F,  8:08F6, 9:41FP, 10:386, 12:11F, 12:436, 14:17F, 15:24FP6, 16:57FP, 19:54F
Sulechów – ul. 31 Stycznia
 5:49F,  8:09F6, 9:43FP, 10:396, 12:14F, 12:436, 14:19F, 15:26FP6, 16:59FP, 19:56F
Sulechówul. Okrężna
5:50F8:10F6, 9:45F, 10:406, 12:16F, 12:456, 14:20F, 15:30F6, 17:00F, 20:00F
Klępsk
 6:02F,  8:22F6, 9:52F, 10:526, 12:22F, 12:576, 14:27F, 15:37F6, 17:09F, 20:08F
Kolesin
6:16F,  8:27F6, 10:06F, 10:576, 12:26F, 13:016, 14:30F, 15:41F6, 17:15F, 20:12F
Nowe Kramsko 
6:16F, 8:28F6, 10:09F, 10:586, 12:28F, 13:036, 14:35F, 15:43F6, 17:23F, 20:15F
Babimost – ul. Wolsztyńska
6:25F, 8:35F6, 10:16F, 11:056, 12:35F, 13:106, 14:45F, 15:50F6, 17:30F, 20:25F
Legenda:

F – kursuje w dni robocze
6 – kursuje w soboty

P – Przesiadka w Sulechowie  na  ul. Okrężnej