Rozkład jazdy

UWAGA!
Wakacyjny rozkład jazdy na trasie Zielona Góra – Babimost obowiązuje od 30 czerwca do 29 sierpnia 2014 r.

Informujemy, że 15 sierpnia 2014 r. (Wniebowzięcie NMP) autobusy DA-MI nie będą kursowały.

Zielona Góra – Czerwieńskpdf

Zielona Góra – ul. Batorego
5:25F6, 6:25F67, 7:25F, 8:25F67, 9:25F, 11:25F67, 13:25F67, 14:25F, 15:25F67, 16:25F, 17:25F, 18:25F, 19:25F, 20:25F
Zielona Góra – ul. Bema
5:32F6, 6:30F67, 7:30F, 8:30F67, 9:30F, 11:32F67, 13:30F67, 14:30F, 15:30F67, 16:30F, 17:30F, 18:30F, 19:30F, 20:30F
Zielona Góra – ul. Zjednoczenia (Rondo PCK przy Castoramie)
5:33F6, 6:33F67, 7:33F, 8:33F, 9:33F, 11:33F67, 13:33F67, 14:33F, 15:33F67, 16:33F, 17:33F, 18:33F, 19:33F, 20:33F
Zielona Góra – ul. Zjednoczenia (elektrociepłownia)
5:35F6, 6:34F67, 7:34F, 8:34F67, 9:35F, 11:35F67, 13:34F67, 14:34F, 15:35F67, 16:34F, 17:35F, 18:35F, 19:35F, 20:34F
Zielona Góra – ul. Zjednoczenia (przy ul. Zimnej)
5:36F6, 6:38F67, 7:35F, 8:35F67, 9:36F, 11:36F67, 13:35F67, 14:35F, 15:37F67, 16:35F, 17:36F, 18:36F, 19:36F, 20:35F
Zielona Góra – ul. Zjednoczenia (przy ul. Naftowej)
5:37F6, 6:44F67, 7:36F, 8:36F67, 9:37F, 11:37F67, 13:36F67, 14:37F, 15:38F67, 16:37F, 17:37F, 18:37F, 19:37F, 20:37F
Przylep – ul. 22 lipca (za rondem)
5:39F6, 6:46F67, 7:40F, 8:40F67, 9:39F, 11:39F67, 13:39F67, 14:39F, 15:39F67, 16:39F, 17:40F, 18:39F, 19:39F, 20:39F
Przylep – ul. 22 lipca (przy ul. Turystycznej)
5:41F6, 6:48F67, 7:42F, 8:42F67, 9:41F, 11:41F67, 13:41F67, 14:41F, 15:41F67, 16:41F, 17:42F, 18:41F, 19:41F, 20:41F
Przylep – ul. 22 lipca (przy kościele)
5:43F6, 6:50F67, 7:44F, 8:44F67, 9:43F, 11:43F67, 13:43F67, 14:43F, 15:43F67, 16:43F, 17:44F, 18:43F, 19:43F, 20:43F
Płoty – za torami
5:48F6, 6:55F67, 7:49F, 8:49F67, 9:48F, 11:48F67, 13:48F67, 14:48F, 15:48F67, 16:48F, 17:49F, 18:48F, 19:48F, 20:48F
Płoty – przy ul. Zagórskiej
5:51F6, 6:57F67, 7:52F, 8:52F67, 9:51F, 11:51F67, 13:51F67, 14:51F, 15:51F67, 16:51F, 17:52F, 18:51F, 19:51F, 20:51F
Płoty – przy ul. Leśnej
5:53F6, 6:58F67, 7:54F, 8:54F67, 9:53F, 11:53F67, 13:53F67, 14:53F, 15:53F67, 16:53F, 17:54F, 18:53F, 19:53F, 20:53F
Czerwieńsk – przy szkole
5:56F6, 6:59F67, 7:57F, 8:57F67, 9:56F, 11:56F67, 13:56F67, 14:56F, 15:56F67, 16:56F, 17:57F, 18:56F, 19:56F, 20:56F
Czerwieńsk – przy UMiG
5:57F6, 7:00F67, 7:58F, 8:58F67, 9:57F, 11:57F67, 13:57F67, 14:57F, 15:57F67, 16:57F, 17:58F, 18:57F, 19:57F, 20:57F
Legenda:

F – kursuje w dni robocze
6 – kursuje w soboty
7 - kursuje w niedziele

Czerwieńsk – Zielona Górapdf

Czerwieńsk – przy UMiG
6:00F6, 7:00F67, 8:00F, 9:00F67, 10:00F, 12:00F67, 14:00F67, 15:00F, 16:00F67, 17:00F, 18:00F, 19:00F, 20:00F, 21:00F,
Czerwieńsk – przy szkole
6:01F6, 7:01F67, 8:01F, 9:01F67, 10:01F, 12:01F67, 14:01F67, 15:01F, 16:01F67, 17:01F, 18:01F, 19:01F, 20:01F, 21:01F
Płoty – przy ul. Leśnej
6:04F6, 7:04F67, 8:04F, 9:04F67, 10:04F, 12:04F67, 14:04F67, 15:04F, 16:04F67, 17:04F, 18:04F, 19:04F, 20:04F, 21:04F
Płoty – przy ul. Zagórskiej
6:06F6, 7:06F67, 8:06F, 9:06F67, 10:06F, 12:06F67, 14:06F67, 15:06F, 16:06F67, 17:06F, 18:06F, 19:06F, 20:06F, 21:06F
Płoty – za torami (przy ND)
6:08F6, 7:08F67, 8:08F, 9:08F67, 10:08F, 12:08F67, 14:08F67, 15:08F, 16:08F67, 17:08F, 18:08F, 19:08F, 20:08F, 21:08F
Przylep – ul. 22 lipca (przy kościele)
6:10F6, 7:10F67, 8:10F, 9:10F67, 10:10F, 12:10F, 14:10F67, 15:10F, 16:10F67, 17:10F, 18:10F, 19:10F, 20:10F, 21:10F
Przylep – ul. 22 lipca (przy ul. Turystycznej)
6:12F6, 7:12F67, 8:12F, 9:12F67, 10:12F, 12:12F67, 14:12F67, 15:12F, 16:12F67, 17:12F, 18:12F, 19:12F, 20:12F, 21:12F
Przylep – ul. 22 lipca (za rondem)
6:14F6, 7:14F67, 8:14F, 9:14F67, 10:14F, 12:14F67, 14:14F67, 15:14F, 16:14F67, 17:14F, 18:14F, 19:14F, 20:14F, 21:14F
Zielona Góra – ul. Zjednoczenia (przy ul. Naftowej)
6:16F6, 7:15F67, 8:15F, 9:15F67, 10:15F, 12:15F67, 14:15F67, 15:15F, 16:15F67, 17:15F, 18:15F, 19:15F, 20:15F, 21:15F
Zielona Góra – ul. Zjednoczenia (przy elektrociepłowni)
6:19F6, 7:19F67, 8:18F, 9:18F67, 10:18F, 12:18F67, 14:18F67, 15:18F, 16:18F67, 17:18F, 18:18F, 19:18F, 20:18F, 21:18F
Zielona Góra – ul. Zjednoczenia (Rondo PCK przy McDonald’s)
6:20F6, 7:20F67, 8:20F, 9:20F67, 10:20F, 12:20F67, 14:20F67, 15:20F, 16:20F67, 17:20F, 18:20F, 19:20F, 20:20F, 21:20F
Zielona Góra – ul. Batorego
6:25F6, 7:25F67, 8:25F, 9:25F67, 10:25F, 12:25F67, 14:25F67, 15:25F, 16:25F67, 17:25F, 18:25F, 19:25F, 20:25F, 21:25F
Zielona Góra – ul. Bema
6:30F6, 7:30F67, 8:30F, 9:30F67, 10:30F, 12:30F67, 14:30F67, 15:30F, 16:30F67, 17:30F, 18:30F, 19:30F, 20:30F, 21:30F
Legenda:

F – kursuje w dni robocze
6 – kursuje w soboty
7 – kursuje w niedziele

Sulechów – Kargowapdf

Sulechów – ul. Wielkopolska (taxi)
5:04F, 5:54F, 6:49F, 8:09F, 8:59F, 11:14F, 13:19F, 14:24F, 15:24F, 16:54F, 18:34F
Sulechów – ul. 31 Stycznia
5:05F, 5:55F, 6:50F, 8:10F, 9:00F, 11:15F, 13:20F, 14:25F, 15:25F, 16:55F, 18:34F
Sulechów – ul. Okrężna
5:10F, 6:00F, 6:55F, 8:15F, 9:05F, 11:20F, 13:25F, 14:30F, 15:30F, 17:00F, 18:39F
Sulechów – ul. PCK
5:12F, 6:02F, 6:57F, 8:17F, 9:07F, 11:22F, 13:27F, 14:32F, 15:32F, 17:02F, 18:41F
Krężoły – GS
5:15F, 6:05F, 7:00F, 8:20F, 9:10F, 11:25F, 13:30F, 14:35F, 15:35F, 17:05F, 18:44F
Okunin
5:20F, 6:10F, 7:05F, 8:25F, 9:15F, 11:30F, 13:35F, 14:40F, 15:40F, 17:10F, 18:49F
Smolno Wielkie
5:23F, 6:13F, 7:08F, 8:28F, 9:18F, 11:33F, 13:38F, 14:43F, 15:43F, 17:13F, 18:52F
Wojnowo – skrzyżowanie
5:25F, 6:15F, 7:10F, 8:30F, 9:20F, 11:35F, 13:40F, 14:45F, 15:45F, 17:15F, 18:54F
Chwalim
5:27F, 6:17F, 7:12F, 8:32F, 9:22F, 11:37F, 13:42F, 14:47F, 15:47F, 17:17F, 18:56F
Kargowa – ul. 27 stycznia (Rynek)
5:29F, 6:19F, 7:14F, 8:34F, 9:24F, 11:39F, 13:44F, 14:49F, 15:49F, 17:19F, 18:58F
Kargowa – ul. Wolsztyńska
5:30F, 6:20F, 7:15F, 8:35F, 9:25F, 11:40F, 13:45F, 14:50F, 15:50F, 17:20F, 19:00F
Legenda:

F – kursuje w dni robocze

Kargowa – Sulechówpdf

Kargowa – ul. Wolsztyńska
5:35F, 6:25F, 7:20F, 8:40F, 9:25F, 11:40F, 13:55F, 15:10F, 16:25F, 17:35F, 19:20F
Kargowa – ul. 27 stycznia (Rynek)
5:37F, 6:27F, 7:22F, 8:42F, 9:27F, 11:42F, 13:57F, 15:12F, 16:27F, 17:37F, 19:22F
Chwalim
5:39F, 6:29F, 7:24F, 8:44F, 9:29F, 11:44F, 13:59F, 15:14F, 16:29F, 17:39F, 19:24F
Wojnowo – skrzyżowanie
5:41F, 6:31F, 7:26F, 8:46F, 9:31F, 11:46F, 14:01F, 15:16F, 16:31F, 17:41F, 19:26F
Smolno Wielkie
5:43F, 6:33F, 7:28F, 8:48F, 9:33F, 11:48F, 14:03F, 15:18F, 16:33F, 17:43F, 19:28F
Okunin
5:46F, 6:36F, 7:31F, 8:51F, 9:36F, 11:51F, 14:06F, 15:21F, 16:36F, 17:46F, 19:31F
Krężoły – GS
5:51F, 6:41F, 7:36F, 8:56F, 9:41F, 11:56F, 14:11F, 15:26F, 16:41F, 17:51F, 19:36F
Sulechów – ul. 31 Stycznia
5:53F, 6:43F, 7:38F, 8:58F, 9:43F, 11:58F, 14:13F, 15:28F, 16:43F, 17:53F, 19:38F
Sulechów – ul. Wielkopolska (taxi)
5:54F, 6:44F, 7:39F, 8:59F, 9:44F, 11:59F, 14:14F, 15:29F, 16:44F, 17:54F, 19:39F
Sulechów – ul. Okrężna
5:55F, 6:45F, 7:40F, 9:00F, 9:45F, 12:00F, 14:15F, 15:30F, 16:45F, 17:55F, 19:40F
Legenda:

F – kursuje w dni robocze

Zielona Góra – Sulechów – Babimostpdf

Zielona Góra – ul. Batorego
4:45F, 5:2567, 6:45F, 7:4067, 9:10F, 10:1067, 11:40F, 12:1567, 13:45F, 14:4567, 16:40F, 19:15F
Zielona Góra – ul. Bema
4:50F, 5:3067, 6:50F, 7:4567, 9:15F, 10:1567, 11:45F, 12:2067, 13:50F, 14:5067, 16:45F, 19:20F
Zielona Góra – ul. Sulechowska
4:55F, 5:3567, 6:55F, 7:5067, 9:20F, 10:2067, 11:50F, 12:2567, 13:55F, 14:5567, 16:50F, 19:25F
Sulechów – ul. Odrzańska (kościół)
5:11F, 5:4567, 7:10F, 8:0667, 9:38F, 10:3567, 12:08F, 12:4067, 14:13F, 15:1067, 17:08F, 19:43F
Sulechów – ul. PCK (LIDL)
5:12F, 5:4667, 7:11F, 8:0767, 9:39F, 10:3667, 12:09F, 12:4267, 14:15F, 15:1267, 17:10F, 19:45F
Sulechów – Al. Wielkopolska (taxi)
5:13F, 5:4867, 7:13F, 8:0867, 9:41F, 10:3867, 12:11F, 12:4367, 14:17F, 15:1367, 17:12F, 19:47F
Sulechów – ul. 31 Stycznia
5:14F, 5:4967, 7:15F, 8:0967, 9:43F, 10:3967, 12:14F, 12:4367, 14:19F, 15:1467, 17:14F, 19:50F
Sulechów – ul. Okrężna
5:15F, 5:5067, 7:17F, 8:1067, 9:45F, 10:4067, 12:16F, 12:4567, 14:20F, 15:1567, 17:15F, 19:52F
Klępsk
5:27F, 6:0267, 7:24F, 8:2267, 9:52F, 10:5267, 12:22F, 12:5767, 14:27F, 15:2767, 17:22F, 19:57F
Kolesin
5:32F, 6:1667, 7:29F, 8:2767, 10:06F, 10:5767, 12:26F, 13:0167, 14:30F, 15:3167, 17:36F, 20:11F
Nowe Kramsko
5:33F, 6:1967, 7:30F, 8:2867, 10:09F, 10:5867, 12:28F, 13:0367, 14:35F, 15:3367, 17:39F, 20:14F
Babimost – ul. Wolsztyńska
5:40F, 6:2567, 7:37F, 8:3567, 10:16F, 11:0567, 12:35F, 13:1067, 14:45F, 15:4067, 17:46F, 20:21F
Legenda:

F – kursuje w dni robocze
6 – kursuje w soboty
7 – kursuje w niedziele

Babimost – Sulechów – Zielona Górapdf

Babimost – ul. Wolsztyńska
5:50F, 6:4567, 7:39F, 9:1567, 10:25F, 11:2667, 12:40F, 13:4567, 15:25F, 16:1067, 18:10F, 20:25F
Nowe Kramsko
5:57F, 6:5267, 7:46F, 9:2267, 10:32F, 11:3367, 12:47F, 13:5767, 15:32F, 16:2267, 18:17F, 20:32F
Kolesin
5:59F, 6:5467, 7:49F, 9:2467, 10:35F, 11:3567, 12:52F, 13:5967, 15:37F, 16:2467, 18:20F, 20:35F
Klępsk
6:03F, 6:5867, 8:03F, 9:2867, 10:40F, 11:3967, 12:58F, 14:0367, 15:42F, 16:2867, 18:33F, 20:48F
Sulechów – Al. Wielkopolska (taxi)
6:12F, 7:0767, 8:10F, 9:3567, 10:50F, 11:4667, 13:10F, 14:1067, 15:52F, 16:3767, 18:43F, 20:58F
Sulechów – ul. 31 Stycznia
6:13F, 7:0967, 8:12F, 9:3767, 10:52F, 11:4867, 13:12F, 14:1267, 15:54F, 16:3967, 18:52F, 20:59F
Sulechów – ul. Okrężna
6:15F, 7:1067, 8:15F, 9:4067, 10:53F, 11:5167, 13:15F, 14:1567, 15:56F, 16:4067, 18:54F, 21:00F
Sulechów – ul. Odrzańska (kościół)
6:17F, 7:1267, 8:17F, 9:4267, 10:54F, 11:5367, 13:17F, 14:1767, 15:58F, 16:4267, 18:56F, 21:02F
Zielona Góra – ul. Sulechowska
6:31F, 7:3067, 8:35F, 10:0067, 11:15F, 12:1167, 13:30F, 14:3567, 16:17F, 17:0067, 19:15F, 21:20F
Zielona Góra – ul. Batorego
6:35F, 7:3267, 8:37F, 10:0267, 11:17F, 12:1467, 13:32F, 14:3767, 16:19F, 17:0267, 19:17F, 21:22F
Zielona Góra – ul. Bema
6:40F, 7:3567, 8:40F, 10:0567, 11:20F, 12:1667, 13:35F, 14:4067, 16:22F, 17:0567, 19:20F, 21:25F
Legenda:

F – kursuje w dni robocze
6 – kursuje w soboty
7 – kursuje w niedziele

Zielona Góra – Sulechówpdf

Zielona Góra – ul. Batorego
4:45F, 5:25F67, 5:55F, 6:25F, 6:45F, 6:55F67, 7:25F, 7:4067, 7:55F, 8:25F6, 8:55F7, 9:10F, 9:25F6, 9:55F, 10:10F6, 10:25F6, 10:55F7, 11:256, 11:40F, 11:55F, 12:1567, 12:25F, 12:55F7, 13:25F6, 13:45F, 13:55F, 14:25F6, 14:45F67, 14:55F7, 15:25F6, 15:55F, 16:25F, 16:40F, 16:55F, 17:25F, 17:55F, 18:25F, 18:55F, 19:15F, 19:25F, 19:55F, 20:25F, 20:55F
Zielona Góra – ul. Bema
4:50F, 5:30F67, 6:00F, 6:30F, 6:50F, 7:00F67, 7:30F, 7:4567, 8:00F, 8:30F6, 9:00F7, 9:15F, 9:30F6, 10:00F, 10:15F6, 10:30F6, 11:00F7, 11:306, 11:45F, 12:00F, 12:2067, 12:30F, 13:00F7, 13:30F6, 13:50F, 14:00F, 14:30F6, 14:50F67, 15:00F7, 15:30F6, 16:00F, 16:30F, 16:45, 17:00F, 17:30F, 18:00F, 18:30F, 19:00F, 19:20F, 19:30F, 20:00F, 20:30F, 21:00F
Zielona Góra – ul. Sulechowska, basen
4:55F, 5:35F67, 6:05F, 6:35F, 6:55F, 7:05F67, 7:35F, 7:5067, 8:05F, 8:35F6, 9:05F7, 9:20F, 9:35F6, 10:05F, 10:20F6, 10:35F6, 11:05F7, 11:356, 11:50F, 12:05F, 12:2567, 12:35F, 13:05F7, 13:35F6, 13:55F, 14:05F, 14:35F6, 14:55F67, 15:05F7, 15:35F, 16:05F, 16:35F, 16:50F, 17:05F, 17:35F, 18:05F, 18:35F, 19:05F, 19:25F, 19:35F, 20:05F, 20:35F, 21:05F
Sulechów – WSAP, kościół
5:11F, 5:52F67, 6:22F, 6:52F, 7:10F, 7:22F67, 7:52F, 8:0667, 8:22F, 8:52F6, 9:22F7, 9:38F, 9:52F6, 10:22F, 10:35F6, 10:52F6, 11:22F7, 11:526, 12:08F, 12:22F, 12:4067, 12:52F, 13:22F7, 13:52F6, 14:13F, 14:22F, 14:52F6, 15:10F67, 15:22F7, 15:52F6, 16:22F, 16:52F, 17:08F, 17:22F, 17:52F, 18:22F, 18:52F, 19:22F, 19:43F, 19:52F, 20:22F, 20:52F, 21:20F
Sulechów – ul. PCK
5:12F, 5:53F67, 6:23F, 6:53F, 7:11F, 7:23F67, 7:53F, 8:0767, 8:23F, 8:53F6, 9:23F7, 9:39F, 9:53F6, 10:23F, 10:36F6, 10:53F6, 11:23F7, 11:536, 12:09F, 12:23F, 12:4267, 12:53F, 13:23F7, 13:53F6, 14:15F, 14:23F, 14:53F6, 15:12F67, 15:23F7, 15:53F6, 16:23F, 16:53F, 17:10F, 17:23F, 17:53F, 18:23F, 18:53F, 19:23F, 19:45F, 19:53F, 20:23F, 20:53F, 21:21F
Sulechów – ul. Wielkopolska, taxi
5:13F, 5:54F67, 6:24F, 6:54F, 7:13F, 7:24F67, 7:54F, 8:0867, 8:24F, 8:54F6, 9:24F7, 9:41F, 9:54F6, 10:24F, 10:38F6, 10:54F6, 11:24F7, 11:546, 12:11F, 12:24F, 12:4367, 12:54F, 13:24F7, 13:54F6, 14:17F, 14:24F, 14:54F6, 15:13F67, 15:24F7, 15:54F6, 16:24F, 16:54F, 17:12F, 17:24F, 17:54F, 18:24F, 18:54F, 19:24F, 19:47F, 19:54F, 20:24F, 20:54F, 21:23F
Sulechów – ul. 31 Stycznia
5:14F, 5:56F67, 6:26F, 6:56F, 7:15F, 7:26F67, 7:56F, 8:0967, 8:26F, 8:56F6, 9:26F7, 9:43F, 9:56F, 10:26F, 10:39F6, 10:56F6, 11:26F7, 11:566, 12:14F, 12:26F, 12:4467, 12:56F, 13:26F7, 13:56F6, 14:19F, 14:26F, 14:56F6, 15:14F67, 15:26F7, 15:56F6, 16:26F, 16:56F, 17:14F, 17:26F, 17:56F, 18:26F, 18:56F, 19:26F, 19:50F, 19:56F, 20:26F, 20:56F, 21:24F
Sulechów – ul. Okrężna
5:15F, 6:00F67, 6:30F, 7:00F, 7:17F, 7:30F67, 8:00F, 8:1067, 8:30F, 9:00F6, 9:30F7, 9:45F, 10:00F6, 10:30F, 10:40F6, 11:00F6, 11:30F7, 12:006, 12:16F, 12:30F, 12:4567, 13:00F, 13:30F7, 14:00F6, 14:20F, 14:30F, 15:00F6, 15:15F67, 15:30F7, 16:00F, 16:30F, 17:00F, 17:15F, 17:30F, 18:00F, 18:30F, 19:00F, 19:30F, 19:52F, 20:00F, 20:30F, 21:00F, 21:25F
Legenda:

F – kursuje w dni robocze
6 – kursuje w soboty
7 – kursuje w niedziele

Sulechów – Zielona Górapdf

Sulechów – ul. PCK
5:53F, 6:23F, 6:53F, 7:23F, 7:53F67, 8:23F, 8:53F6, 9:23F, 9:53F67, 10:23F, 10:53F6, 11:23F, 11:537, 12:23F, 12:53F6, 13:23F, 13:53F6, 14:23F, 14:53F6, 15:23F, 15:53F67, 16:23F, 16:53F, 17:23F, 17:53F, 18:23F, 18:53F, 19:23F, 19:53F, 20:23F, 20:53F, 21:21F
Sulechów – ul. Wielkopolska (taxi)
5:54F, 6:12F, 6:24F, 6:54F, 7:07F67, 7:24F, 7:54F67, 8:10F, 8:24F, 8:54F6, 9:24F, 9:3567, 9:54F67, 10:24F, 10:50F, 10:54F6, 11:24F, 11:46F67, 11:547, 12:24F, 12:54F6, 13:10F, 13:24F, 13:54F67, 14:1067, 14:24F, 14:54F6, 15:24F, 15:52F, 15:54F67, 16:24F, 16:37F67, 16:54F, 17:24F, 17:54F, 18:24F, 18:43F, 18:54F, 19:24F, 19:54F, 20:24F, 20:54F, 20:58F, 21:23F
Sulechów – ul. 31 stycznia
5:56F, 6:13F, 6:26F, 6:56F, 7:09F67, 7:26F, 7:56F67, 8:12F, 8:26F, 8:56F6, 9:26F, 9:3767, 9:56F67, 10:26F, 10:52F, 10:56F6, 11:26F, 11:48F67, 11:567, 12:26F, 12:56F6, 13:12F, 13:26F, 13:56F67, 14:1267, 14:26F, 14:56F6, 15:26F, 15:54F, 15:56F67, 16:26F, 16:39F67, 16:56F, 17:26F, 17:56F, 18:26F, 18:45F, 18:56F, 19:26F, 19:56F, 20:26F, 20:56F, 20:59F, 21:24F
Sulechów – ul. Okrężna
6:00F, 6:15F, 6:30F, 7:00F, 7:10F67, 7:30F, 8:00F67, 8:15F, 8:30F, 9:00F6, 9:30F, 9:4067, 10:00F67, 10:30F, 10:53F, 11:00F6, 11:30F, 11:51F67, 12:007, 12:30F, 13:00F6, 13:15F, 13:30F, 14:00F67, 14:1567, 14:30F, 15:00F6, 15:30F, 15:56F, 16:00F67, 16:30F, 16:40F67, 17:00F, 17:30F, 18:00F, 18:30F, 18:54F, 19:00F, 19:30F, 20:00F, 20:30F, 21:00F, 21:00F, 21:30
Sulechów – WSAP (kościół)
6:02F, 6:17F, 6:32F, 7:02F, 7:12F67, 7:32F, 8:02F67, 8:07F, 8:32F, 9:02F6, 9:32F, 9:4267, 10:02F67, 10:32F, 10:55F, 11:02F6, 11:32F, 11:53F67, 12:027, 12:32F, 13:02F6, 13:07F, 13:32F, 14:02F67, 14:1767, 14:32F, 15:02F6, 15:32F, 15:58F, 16:02F67, 16:32F, 16:42F67, 17:02F, 17:32F, 18:02F, 18:32F, 18:56F, 19:02F, 19:32F, 20:02F, 20:32F, 21:02F, 21:02F, 21:32F
Zielona Góra – ul. Sulechowska
6:20F, 6:31F, 6:50F, 7:20F, 7:30F67, 7:50F, 8:20F67, 8:35F, 8:50F, 9:20F6, 9:50F, 10:0067, 10:20F67, 10:50F, 11:15F, 11:20F6, 11:50 F, 12:11F67, 12:207, 12:50F, 13:20F6, 13:30F, 13:50F, 14:20F67, 14:3567, 14:50F, 15:20F6, 15:50F, 16:16F, 16:20F67, 16:50F, 17:00F67, 17:20F, 17:50F, 18:20F, 18:50F, 19:15F, 19:20F, 19:50F, 20:20F, 20:50F, 21:20F, 21:20F, 21:50F
Zielona Góra – ul. Batorego
6:25F, 6:35F, 6:55F, 7:25F, 7:32F67, 7:55F, 8:25F67, 8:37F, 8:55F, 9:25F6, 9:55F, 10:0267, 10:25F67, 10:55F, 11:17F, 11:25F6, 11:55F, 12:14F67, 12:257, 12:55F, 13:25F6, 13:32F, 13:55F, 14:25F67, 14:3767, 14:55F, 15:25F6, 15:55F, 16:19F, 16:25F67, 16:55F, 17:02F67, 17:25F, 17:55F, 18:25F, 18:55F, 19:17F, 19:25F, 19:55F, 20:25F, 20:55F, 21:25F, 21:22F, 21:52F
Zielona Góra – ul. Bema
6:28F, 6:40F, 6:58F, 7:28F, 7:35F67, 7:58F, 8:28F67, 8:40F, 8:58F, 9:28F6, 9:58F, 10:0567, 10:28F67, 10:58F, 11:20F, 11:28F6, 11:58 F, 12:16F67, 12:287, 12:58F, 13:28F6, 13:35F, 13:58F, 14:28F67, 14:4067, 14:58F, 15:28F6, 15:58F, 16:35F, 16:28F67, 16:58F, 17:05F67, F, 17:28F, 17:58F, 18:28F, 18:58F, 19:20F, 19:28F, 19:58F, 20:28F, 20:58F, 21:28F, 21:25F, 21:55F
Legenda:

F – kursuje w dni robocze
6 – kursuje w soboty
7 – kursuje w niedziele